biuro@estate-opakowania.pl

Pon – Pią: 7:00 – 15:00

PUDEŁKA Z TEKTURY

Home

/

Pudełka z tektury

MASZ PYTANIE?

Jeśli zainteresowały Cię produkty na tej stronie lub masz inne pytanie dotyczące naszej oferty, wypełnij poniższy formularz. Szybko odpowiemy!

Kontakt – strona produktu

STANDARDOWE OPAKOWANIA Z TEKTURY

Poniżej przedstawiamy Państwu opis standardowych produktów z naszej oferty. Istnieje oczywiście możliwość zlecenia produkcji opakowań niestandardowych, dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Wszystkie oferowane przez nas wyroby zostały zaprojektowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Stale kontrolujemy jakość dostarczanych do nas surowców i selekcjonujemy dostawców tektury tak aby nasze produkty spełniały najwyższe normy jakości. Dzięki czemu pudełka są wytrzymałe, trwałe, mają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i sprawdzą się w najbardziej wymagających warunkach.

PUDEŁKA KLAPOWE

To najbardziej standardowy, najszerzej stosowany rodzaj opakowania. Składa się z jednego arkusza tektury sklejonego z jednej strony. Góra i dół pudełka zamykane są klapami, które można zablokować pomiędzy sobą lub zakleić.
Pudełka są dostarczane do Państwa w formie rozłożonej na płasko dzięki czemu zajmują bardzo mało miejsca. Nadają się do transportu wszelkiego rodzaju przedmiotów – jest to pudełko najbardziej uniwersalne. Można je wyposażyć w elementy dodatkowo zabezpieczające zawartość np: kratownice lub przekładki, także będące w naszej ofercie. Pudełka to można wykorzystywać wielokrotnie – po użyciu wystarczy je złożyć na płasko i wykorzystać później do innych celów.

Pudełko klapowe

PUDEŁKA FASONOWE

Pudełka, które wystarczy złożyć a operacja ta nie wymaga zastosowania żadnego klejenia. Pudełko, po złożeniu, dzięki odpowiednim zazębieniom samo utrzymuje swój kształt i od razu po złożeniu nadaje się do użycia. Pudełka te powstają ze specjalnego wykrojnika, który można dowolnie zaprojektować pod Państwa wymagania. Pudełka te można również wielokrotnie składać i rozkładać do postaci płaskiej, umożliwiając późniejsze inne wykorzystanie. Przeznaczone są dla klientów z różnych branż. Szczególnie popularne wśród osób obsługujących sprzedaż wysyłkową przez internet, pozwalając na szybkie spakowanie i przygotowanie wysyłki do klienta.

SKRZYNKI

Skrzynki najczęściej są wykorzystywane do transportu warzyw i owoców. Wykonane z kilkuwarstwowej mocnej tektury dzięki czemu skrzynka jest stabilna i wytrzymuje duże obciążenie. Skrzynki są tak zaprojektowane, że możliwe jest ich stabilne ustawianie jednej na drugą, doskonale ułatwiając przechowywanie lub transport zawartości. Skrzynki wykonujemy w różnych rozmiarach dopasowanych do Państwa wymagań.

WYPOSAŻENIE PUDEŁEK

Oprócz szerokiej gamy pudełek oferujemy również ich wyposażenie w elementy, które umożliwiają dodatkowe zabezpieczenie ich zawartości. Dzięki nim zapakowany produkt zabezpieczony jest np. przed przesuwaniem lub uderzaniem jeden o drugi podczas transportu. Te dodatkowe elementy to:

  • kratownice
  • wkładki
  • przekładki
  • obwoluty

OPAKOWANIA O PONADPRZECIĘTNYCH GABARYTACH

Tego typu opakowania wykonujemy zawsze na indywidualne zamówienie klienta. Opakowania takie mogą służyć np. do pakowania niestandardowych, dużych przedmiotów jak np. meble, stąd konieczność każdorazowego dopasowania ich do wymagań klienta

MASZ PYTANIE?

Jeśli zainteresowały Cię produkty na tej stronie lub masz inne pytanie dotyczące naszej oferty wypełnij poniższy formularz. Szybko odpowiemy!

Kontakt – strona produktu

POWRÓT

© 2024 Estate Opakowania Sp. z o.o.

Projekt i wykonanie: fondo.pl