biuro@estate-opakowania.pl

Pon – Pią: 7:00 – 15:00

TEKTURA

Home

/

Tektura

MASZ PYTANIE?

Jeśli zainteresowały Cię produkty na tej stronie lub masz inne pytanie dotyczące naszej oferty, wypełnij poniższy formularz. Szybko odpowiemy!

Kontakt – strona produktu

PRZEKŁADKI TEKTUROWE

Przekładki tekturowe to przede wszystkim zabezpieczenie i amortyzacja towarów podczas transportowania oraz przechowywania. Oddzielają i stabilizują warstwy towaru ułożonego na palecie. Idealne do palet EURO. Na zamówienie jest możliwość wykonania przekładek w dowolnym rozmiarze. Wykonane z mocnej tektury. Przekładki tekturowe to jedno z podstawowych zabezpieczeń transportowanych towarów.

W swojej ofercie posiadamy:

  • przekładki tekturowe 3 warstwowe
  • przekładki tekturowe 5 warstwowe

KĄTOWNIKI TEKTUROWE

Kątowniki tekturowe zabezpieczają cały ładunek przed uszkodzeniem brzegów i naroży w czasie transportu bądź magazynowania. Chronią przed wgnieceniami spowodowanymi taśmami spinającymi, a także dodatkowo stabilizują i usztywniają przesyłkę, umożliwiając piętrowanie ładunków.

TULEJE TEKTUROWE

Tuleje tekturowe mogą być wykorzystywane do pakowania i zabezpieczenia towaru pakowania np: plakatów, ulotek, map, dokumentów, przy budowie standów reklamowych itp. W produkcji tulei używany jest wysokiej jakości papier typu Kraft oraz specjalnie dobrana mieszanka klejów. Dzięki temu tuby spełniają najwyższe normy stawiane przez naszych klientów!

TEKTURA DWUWARSTWOWA

Tektura dwuwarstwowa jest jednym z niezawodnych sposobów pakowania Państwa produktów. Złożona z laminowanych, cienkich i gładkich warstw papieru z jednej strony, a z drugiej karbowana. Jako lekka tektura jest produktem tanim. Nawój roli – od 10mb do 200mb.

Standardowe szerokości beli

  • 800 mm
  • 1000 mm
  • 1050 mm
  • 1200 mm
  • 1500 mm
  • 1600 mm

MASZ PYTANIE?

Jeśli zainteresowały Cię produkty na tej stronie lub masz inne pytanie dotyczące naszej oferty wypełnij poniższy formularz. Szybko odpowiemy!

Kontakt – strona produktu

POWRÓT

© 2024 Estate Opakowania Sp. z o.o.

Projekt i wykonanie: fondo.pl